PROGNOZA TJEDNA | Haris Alić: “Čestitke Rudaru, njima prednost protiv Buja, a osobno sam jako motiviran za susret u Taru!”

Haris Alić je talentirani ofenzivac ponikao u labinskom Rudaru, a u seniorskoj karijeri igrao je za Rabac, Potpićan i Iskru da bi ovog ljeta postao pravo pojačanje nedešćanskog Jedinstva Omladinac. Županijski prvoligaš iz Nedešćine dobio je „kao tane“ brzog krilnog napadača, a mi smo ga zamolili da sudjeluje u prvoj sportskoj prognozi ove sezone…

TREĆA HNL ZAPAD – 1. kolo: Rudar-Buje 1

Mislim da su Buje kao novaci u ligi sigurno posebno motivirani, ali dajem prednost Rudaru gdje sigurno vlada pozitivna atmosfera nakon osvojenog kupa Istre. Ovim putem čestitke Rudaru.

PRVA ŽNL – 1. kolo: Potpićan Učka – Veli Vrh 2

Iskreno,volio bi da dečki iz Potpićna uzmu bodove, ali ekipa Velog Vrha je sigurno jedan od favorita za osvajanje lige tako da mislim da će uzeti sva tri boda u Dumbrovi.

PRVA ŽNL – 1. kolo: Rabac – Vrsar 1x

Ako ne bude izostanka u ekipi Rapca vjerujem da dečki uz sjajnog mistera Kovačevića kao novaci u ligi zadržavaju minimalno bod, a možda i sva tri.

PRVA ŽNL – 1. kolo: Istra Tar – Jedinstvo Omladinac 2

Tar sigurno neugodna ekipa, ali mislim da smo maksimalno ozbiljno odradili pripreme, atmosfera je odlična i pogotovo sam ja motiviran za ovu utakmicu jer je ovo i moj debi za Jedinstvo Omladinac u prvenstvu. Dat ćemo sve od sebe kako bi kući donijeli trobod.

DRUGA ŽNL – 1. kolo: Mladost RS – Iskra x2

Možda i najteže gostovanje u 2. ŽNL, ali vjerujem u svoju bivšu ekipu za koju znam da ima kvalitete i odličnog trenera Fatosa koji će posložiti ekipu i vratiti se doma neporaženi.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

pročitajte još