Općina Kršan ponovno organizira jednodnevni izlet u Pordenone na poznati sajam cvijeća

Povodom Dana žena, i ove godine Općina Kršan organizira jednodnevni izlet, u nedjelju 8.3.2026. u prekrasni gradić Pordenone, gdje će sudionici imati priliku uživati u poznatom sajmu cvijeća i posjetiti Villesse te uživati u shoppingu.

U nastavku donosimo i program, a sve zainteresirane molimo da se prijave u najkraćem mogućem roku s obzirom na to da je broj mjesta ograničen. Općina Kršan snosi troškove autobusa, cestarina, vodiča i ulaza na sajam.

  • Prijaviti se možete putem e-pošte na pinoviaggi@gmail.com ili putem telefonskog poziva na 098 435 940.

  • Rok za prijavu je 5. ožujka 2026. (četvrtak) ili do popunjenja mjesta u autobusu.

Napomena: Pravo na prijavu imaju sve ženske osobe s prebivalištem na području Općine Kršan, a ako bude mjesta, prednost imaju i ostali stanovnici Općine Kršan.

Prilikom prijave potrebno je i potvrditi adresu prebivališta koja će naknadno i biti provjerena.

PROGRAM IZLETA:

Polazak iz Kršana u 06:00 sati. Slijedi vožnja kroz Sloveniju i Italiju. Dolazak u Pordenone na sajam cvijeća oko 10:00 sati. Sajam Ortogiardino u Pordenoneu predstavlja važan događaj sjeveroistočne Italije. Interesantan je profesionalnim vrtlarima kao i vrtlarima amaterima ali i svim onima koji vole cvijeće.

Na sajmu će, između ostalog, biti izloženo i tropsko cvijeće i biljke te oprema i proizvodi za područje hortikulture, florikulture, namještaja za vrtove, parkove i terase. Ostanak na sajma planiran je do cca 13:30h. Slijedi vožnja u smjeru mjesta Villesse. Dolazak u salon namještaja IKEA oko 14:30 sati. 

Pored salona namještaja IKEA, nalazi se shopping centar TIARE SHOPPING – Mega Mall od 175 dućana. Trgovine u Tiare shopping centru: Saturn, OVS Industry, Toys centar, Conbipel, Cisalfa, H & M, cipele i obuća, Roadhouse Grill, Ipercoop … Slobodno vrijeme za shopping do 18:00 sati. Uz usputna zaustavljanja na autocesti, stižemo u Kršan u večernjim satima.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

pročitajte još