Poznat novi termin nedešćanske hvalevrijedne manifestacije “Igrojmo se s našemi decami”

Zbog ranijih vremenskih neprilika, tradicionalni sportski susret roditelja i djece “Igrojmo se s našemi decami” održat će se u subotu, 7. lipnja 2025. s prijavama koje započinju u 16 sati.

Organizatori događaja su Udruga žena Sv. Nedelja „Mendula“ Nedešćina, a pokrovitelji su Općina Sveta Nedelja i Turistička zajednica Općine Sveta Nedelja.

Već prijavljeni sudionici ne trebaju se ponovno prijavljivati – njihove prijave automatski vrijede za novi termin. Za sve ostale, prijave započinju u 16 sati ispred općinske zgrade u Nedešćini, neposredno prije samog početka programa.

Udruga “Mendula” i ove je godine pripremila šarolik program ispunjen poznatim i novim, uzbudljivim igrama i natjecanjima za sve generacije. Uz novu igru “poligon”, djeca i odrasli moći će se natjecati i u: skakanju u vreći, nošenju jaja na žlici, dodavanju lopte, nogometu te potezanju konopa.

Vrijedne članice Udruge “Mendula” nudit će donacijsku gastro ponudu: hranu, osvježavajuća pića, sladoled i kokice. Sav prihod namijenjen je pomoći potrebitima Labinštine.

Turistička zajednica Općine Sveta Nedelja organizira laganu biciklijadu, dugu 10 kilometara, rutom savršenom za sve uzraste i obiteljsku rekreaciju. Sve detaljne informacije potražite na web-stranici Turističke zajednice Općine Sveta Nedelja.

Pozivamo sve stanovnike Labinštine da nam se pridruže i podrže naše natjecatelje, bez obzira žele li se i sami okušati u igrama ili jednostavno uživati u toploj i veseloj atmosferi.

Dođite, zabavite se i provedite nezaboravno poslijepodne s nama! 

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

pročitajte još