Atletičari Albone u Poreču do čak deset medalja

Atletičari atletskog kluba Albona nastupili su na četvrtom kolu kvarnerske lige održanom u Poreču, a koje je ujedno bilo i Otvoreno prvenstvo Istre u atletici, u organizaciji atletskog kluba Maximvs i atletskog saveza Istre.

Nastupilo je ukupno 24 člana AK Albona, a uz Albonu još su nastupili klubovi iz istarske i primorsko goranske županije. Atletičari Albone u Labin su se vratili sa deset osvojenih medalja, a na pobjedničkom postolju našli su se: Agata Miletić Lupetin s prvim mjestom 60m i 300m, Ani Čupić s drugim mjestom na 1000m, Kelly Tomanjik s trećim mjestom na 1000m, Anai Dagostin s trećim mjesto u skoku u vis te štafeta 4×100 u sastavu Romina Brenković, Anai Dagostin, Rianna Bajerić, Agata Miletić Lupetin za kadetkinje.

Marin Santro osvojio je treće mjesto na 1000m za kadete, Ani Poldrugovac bila je treća na 400m za mlađe kadetkinje, a u konkurenciji mlađih juniora Matija Vugriniček je pobijedio u skoku u dalj, dok je na 100m zauzeo treće mjesto.