DRUGA HSTL ZAPAD: Brovinje sezone okončalo na sedmom mjestu

Odigravanjem odgođenih utakmica kompletiran je poredak  Druge hrvatske stolnoteniske lige – zapad. Vrsar je s dvije pobjede protiv Maestrala i Malinske osigurao drugo mjesto iza Jadrana (Poreč), a Pula je pobjedom nad Brovinjem na kraju treća.

Rezultat 10. kola

Brovinje – Pula 2 2 : 4

Rezultat 12. kola

Maestral – Vrsar 2 : 4

Rezultati 14. kola

Malinska D. -. Vrsar 3 : 4

 

BROVINJE – PULA 2 2 : 4
Bernaz Leo – Mrkić Andrej 0 : 3 (-6, -7, -4)
Basiaco Leo – Zohil Borna 2 : 3 (-9, 8, 7, -7, -7)
Zidarić Dino – Zidarić Petar 3 : 0 (8, 5, 9)
Bernaz, Zidarić – Zohil, Mrkić 2 : 3 (-5, -8, 10, 7, -12)
Bernaz Leo – Zohil Matija 3 : 0 (5, 6, 5)
Zidarić Dino – Mrkić Andrej 0 : 3 (-3, -6, -4)

MAESTRAL – VRSAR 2 : 4
Deklić Kevin – Banjac Miodrag 3 : 0 (12, 10, 12)
Milaković Borna – Grujović Jan 1 : 3 (-6, -7, 10, -5)
Auguštin Luka – Pulić Paolo 3 : 0 (6, 4, 9)
Deklić, Auguštin – Grujović, Banjac 2 : 3 (-10, -3, 5, 8, -8)
Deklić Kevin – Grujović Jan 0 : 3 (-4, -9, -9)
Auguštin Luka – Banjac Miodrag 2 : 3 (7, 9, -7, -3, -3)

MALINSKA D. – VRSAR 3 : 4
Salma Dominik – Kovačev Jadran 3 : 1 (8, -5, 12, 8)
Baša Nikola – Grujović Jan 1 : 3 (-8, 10, -7, -10)
Šantić Adrian – Banjac Miodrag 3 : 2 (-8, 9, 8, -9, 8)
Baša, Šantić – Grujović, Kovačev 0 : 3 (-14, -9, -8)
Salma Dominik – Banjac Miodrag 3 : 1 (3, -7, 4, 11)
Šantić Adrian – Kovačev Jadran 0 : 3 (-3, -10, -10)
Baša Nikola – Grujović Jan 1 : 3 (-9, -9, 7, -9)
Konačni poredak
1. JADRAN 14 12 : 2 52 : 24 26
2. VRSAR 14 11 : 3 51 : 29 25
3. PULA 2 14 10 : 4 47 : 30 24
4. MAESTRAL 14 9 : 5 42 : 33 23
5. MATULJI 14 8 : 6 46 : 33 22
6. MALINSKA D. 13 4 : 10 29 : 47 18
7. BROVINJE 14 2 : 12 22 : 49 16
8. PAZIN 14 0 : 14 12 : 56 14

 

Sastavi momčadi i skor igrača :

1. JADRAN

Jardas Ivan 16 : 2, Španić Leon 18 : 6, Otočan Luka 5 : 8, Augustinović Marino 3 : 4, par 10 : 4

2. VRSAR

Kovačev Jadran 17 : 3, Grujović Jan 13 : 10, Banjac Miodrag 10 : 9, Pulić Paolo 0 : 3,
Šverko David 0 : 1, par 11 : 3

3. PULA 2

Zohil Borna 14 : 4, Mrkić Andrej 12 : 3, Vale Deni 8 : 7, Vale Michele 4 : 5, Zidarić Petar 0 : 5, Zohil Matija 0 : 1, par 9 : 5

4. MAESTRAL

Buvinić Ivan 14 : 6, Deklić Kevin 9 : 8, Auguštin Luka 10 : 12, Mičić Alen 0 : 1,
Milaković Borna 0 : 1, par 9 : 5

3. MATULJI

Semion Robert 20 : 3, Kršovnik Leonard 9 : 9, Vidović Denis 5 : 10, Matijević Spasoje 3 : 6, par 9 : 5

6. MALINSKA D.

Salma Dominik 12 : 5, Baša Nikola 8 : 10, Šantić Adrian 5 : 8, Strilčić Matija 0 : 7,
Šakić Adrian 0 : 4, Bogović Ivan 0 : 2, Lesica Dominik 0 : 1, par 4 : 10

7. BROVINJE

Zidarić Dino 11 : 9, Griparić Josip 4 : 11, Bernaz Leo 3 : 12, Basiaco Leonida 0 : 6,
Murtić Dino 1 : 0, par 3 : 11

8. PAZIN Orbanić Mauro 9 : 6, Lukez Goran 2 : 14, Lukez Leo 0 : 12, Fabris Karlo 0 : 6,
Tončić Miro 0 : 3, Nadišić Mauro 0 : 2, par 1 : 13
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

pročitajte još