Kovari do boda u Rijeci, poništen im pogodak za pobjedu

Rukometaši Rudara Adria Oil moraju biti zadovoljni s danas osvojenim bodom u Rijeci. Kozala je bila u negativnom nizu do danas, ali se radi o kvalitetnoj momčadi koja je vodila veći dio susreta protiv Labinjana.

U 19. minuti je bilo 13:8, a na predah se otišlo s istom razlikom – 21:16. Bio je dojam i sredinom drugog dijela kako će Labinjani biti glatko poraženi jer je u 44. minuti semafor pokazivao 29:24, ali nisu se predavali Batinićevi momci.

Franković, pa dvaput Štucin, opet Franković pa Ratkajec i Ugrin i eto Kovara na 33:33. Do kraja svaka momčad zabila je još dva pogotka za egal i remi s kojim zadovoljniji moraju biti Labinjani, iako im je delegat poništio pogodak za pobjedu zbog navodnog isteka vremena.

Kod domaćih iznad ostalih Dominik Sabo s deset postignutih golova, a taj učinak imao je i labinski tinejdžer Niko Franković. Sedam je dodao Mario Ratkajec. Naredne subote u Labin stiže petoplasirani Hrvatski Dragovoljac.