Labudice bez većih problema do pobjede protiv Samoborki

Danas je u labinskom Sportskom centru „Franko Mileta“ odigrana utakmica 21. kola Druge HRL Zapad za rukometašice u kojem su Labudice bez većih poteškoća savladale ekipu Samobora. Konačnih 27:18 govori i o odnosu snaga na parketu.

Prvih je 30 minuta još i odigrano u egalu, na predah se otišlo sa „samo“ 13:11, a onda je u nastavku susret lišen neizvjesnosti. Četiri uzastopna pogotka su Labinjanke postigle od 33. do 35. minute i semafor je pokazivao 18:13.

Bilo je tri ili četiri razlike narednih dvadeset minuta, a onda su u smiraju ovog okršaja domaće rukometašice s 22:18 otišle s pet uzastopnih pogodaka na konačni rezultat. Standardno, najbolja je bila Natali Zahtila sa sedam golova.

RUDAR: Kamenar, Franković 2, Šumberac 1, Basanić 1, Vrkljan 3, Zahtila 7, Bradanović 2, Vrkić 3, Belušić 5, Golja 1, Jukopila 2, Pavić, Mileta, Malić, Marić, Zupičić