KUP GRADA BJELOVARA | Leo Bernaz do postolja – osvojio treće mjesto!

U Bjelovaru su u subotu, 25. rujna 2023. na 13. Kupu Grada Bjelovara nastupili stolnotenisači Brovinja Leo i Sara Bernaz. Leo Bernaz se nakon četvrtfinala na turniru u Zadru ovaj put popeo na postolje osvojivši treće mjesto.

Pobijedio je u grupi Belšćaka (Mladost Zagreb) 3:1, Horvata (Mihovljani) 3:0 i Tomića (Bjelovar) 3:0. U 1/8 finala pobijedio je Horvateka (Stubaki) 3:0, a u 1/4 finalu Šargača (Dugo Selo) 3:1. U polufinalu je igrao s trenutno prvim kadetom Hrvatske Kolakom (Cibalia) koji je bio bolji rezultatom 3:1.

Sara Bernaz je s jednom pobjedom i dva poraza ostala trećeplasirana u grupi iako je u meču odluke za prolaz protiv Žganec (Drava) dva puta vodila na kraju je Žganec slavila 3:2. Bernaz je poražena od Šakić (Malinska) 3:0, a pobijedila je Horvat (Samobor) 3:2.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

pročitajte još

Vraća se Voga teleferika!

U nedjelju, 26. travnja 2026., s početkom u 10:00 sati, u organizaciji Društva sportova na