U Medulinu održano treće kolo Istra kupa u preponskom jahanju

U Medulinu se 04. lipnja u organizaciji konjičkog kluba Medulin održalo 3. kolo Istra kupa u preponskom jahanju.

Članovi KK Astra slavili su s četiri osvojena pehara. Nastupilo je četrdesetak natjecatelja u preskakanju prepona visine 0.60m, 0.80m, 0.90m, 1 m i kao najzahtjevnija 1.10 m.

Na utakmici visine 0,80 u idealnom vremenu Julia Ilijevski na grlu My Sister of Nunzia prešla je parkur u vremenu 66,64 i jednom rušenom preponom.

Na utakmici visine 0,90 idealno vrijeme od 81 sekundi slavile su osvojivši prvo mjesto Julija Ilijevski i My Sister of Nunzia u vremenu 81,66 te drugo mjesto Mia Đurović na grlu Queen u vremenu od 84,89sek.

Rafaela Kranjac Zupičić na grlu Amarena2 imala je 2 kaznena boda za prekoračenje vremena 92,83, Učkar Diego na grlu Hydra 4 kaznena boda u vremenu od 71,74 i Toni Vlačić na grlu Luna 4 kaznena boda u vremenu od 77,81 sek.

Utakmicu na vrijeme visine 1.00 m osvojili su Toni Vlačić i Luna u najbržem vremenu od 56,94, a na drugom mjestu slavio je Učkar Diego i Hydra u vremenu 59,14 sekundi.

Rafaela Kranjac Zupičić i Amarena 1 dobile su kazneni bod za prekoračenje vremena 88,92 te Mia Đurović i Queen 4 kaznena za jednu rušenu preponu.